+48 662261380

O nas


Rudawy Janowickie- Noclegi w Karkonoszach

Położony blisko głównych szlaków karkonoskich gór w sercu lasu Rudawskiego Parku Krajobrazowego i nie daleko od miasta Karpacz, Szklarska Poręba i Jelenia Góra, Leśny Dwór jest wymarzonym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy.

Szukasz domku do wynajęcia lub komfortowych pokoi w nowych chatkach w górach oferujących noclegi? Janowice Wielkie, leżące na skraju lasu nad rzeką to idealne miejsce na wypoczynek! Nasze komfortowe i nowoczesne górskie domki znajdujące się u podnóża Ruin Zamku Bolczów, gwarantują udany wypoczynek w naturze. Warto się u nas zatrzymac, zwiedzić piękne okolice Rudaw Janowickich i przespacerować się szlakami turystycznymi aby poznać naszą historyczną wieś Janowice Wielkie.

Noclegi to nie jedyne, co oferuje nasz ośrodek. Każdy domek do wynajęcia ma obok siebie wiate biesiadną, miejsce na ognisko i grila co daje idealną okazję na posiłek na świeżym powietrzu i integrację.

Specialnie dla gości przygotowaliśmy dużą wiate, przystrojoną girlandami i lampkami.
Idealne miejsce do imprez integracyjnych, wieczorów przy ognisku i bbq.

Każda górski domek ma własny parking, a na terenie ośrodka znajdziecie boisko piłkarskie i staw z miejscami widokowymi. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, wspinaczy skałkowych i organizatorów integracji.

Zapraszamy do Formularz kontaktowy!